اطلاعات ارسال

این گزینه بسته به آدرس، وزن و اندازه ی بسته ی ارسالی به شما متفاوت می باشد. همچنین نحوه ی ارسال (پست، تیپاکس و یا باربری) نیز در مقدار هزینه تاثیر گذار است.

بسته به آدرس پستی شما می تواند تا یک هفته طول بکشد. در بیشتر موارد زمان ارسال کمتر از این خواهد بود.

ایمیلی حاوی فاکتور جنس یا اجناس خریداری شده برای شما ارسال می شود. در صورتی که قبل از ساعت 10 صبح سفارش داده باشید، کالا بلافاصله از انبار خارج شده و تحویل پست داده می شود. سفارشات بعد از ساعت 10 نیز آخر وقت کاری همان روز یا فردای آن روز به پست تحویل داده می شوند. کد پیگیری بلافاصله پس از تحویل به پست برای شما پیامک خواهد شد.

اطلاعات سفارش

بلافاصله پس از خرید.

در این بخش می تواند کالا هایی که دوست دارید در آینده بخرید ولی در حال حاضر نمی توانید را ذخیره کنید.

بسته را تحویل نگیرید! وقتی شما بسته را تحویل می گیرید و به مامور پستی امضا می دهید، یعنی بسته ی شما مشکلی نداشته است.

اگر هنوز سفارشتان را پرداخت نکردید، به راحتی می توانید محصول را از سبد کالای خود حذف کنید یا در صورت نیاز کالای دیگری را اضافه کنید. ولی در صورتی که سفارش پرداخت شده امکان تغییر یا حذف در سایت وجود ندارد. پس بلافاصله با شماره پشتیبانی تماس بگیرید تا قبل از ارسال کالا تغییرات لازم ایجاد شود.

در حال حاضر سایت هنوز اینماد ندارد. ما در حال گذران مراحل گرفتن این نماد هستیم. شماره ی پشتیبانی ثابت ما به راحتی قابل پیگیری است. همچنین با رفتن به سایت Whois می توانید آدرس، شماره همراه و تلفن ثابت ما را پیدا کنید. در نهایت با پشتیبانی تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری دریافت کنید.