نحوه ی ارسال کالا از فروشگاه پی سی استاپ به روش های مختلفی صورت می گیرد:

  • پست: (فعال)

ارسال کالا توسط پست پیشتاز به کلیه مناطق ایران صورت می گیرد که بسته به زمان سفارش، محدوده ی جغرافیایی و نوع پست بین 24 تا 72 ساعت زمان می برد. بسته به شلوغی و محدوده زمانی خرید زمان دریافت کالا می تواند از 72 ساعت نیز عبور کند. لازم بذکر است تمامی کالا های پستی این فروشگاه بیمه خواهند بود.

برای رهگیری مرسولات پستی می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

 

https://tracking.post.ir

  • تیپاکس: (فعال)

برای دریافت محصول به روش تیپاکس مطمئن شوید شهرتان دارای نمایندگی تیپاکس باشد. سفارش ها در شهر هایی دارای نمایندگی باشند به طور معمول 24 ساعت طول می کشد. در شهر های دو مسیره زمان تحویل تا 48 تا 72 ساعت ممکن است به طول بیانجامد. برای رهگیری و دیدن لیست نمایندگی های تیپاکس می توانید از لینک زیر استفاده کنید. (هشدار: هزینه ی ارسال برای کالا های سنگین مثل کیس از راه تیپاکس به صرفه نیست و می تواند تا دو برابر مبلغ پست پیشتاز شود.)

 

https://tracking.tipaxco.com/رهگیری-مرسوله

  • باربری: (غیر فعال)

در صورت سنگینی یا حجم زیاد کالا می توانید از گزینه ی باربری استفاده کنید. تحویل سفارش بسته به زمان سفارش و موقعیت جغرافیایی می تواند تا 72 ساعت زمان ببرد.

پیشنهاد ما برای کالا های سبک شرکت پست و تیپاکس و کالا های سنگین باربری است. اما همیشه این حق انتخاب به خود شما داده خواهد شد. کالا های خریداری شده هر روز 8 صبح به پست تحویل داده خواهد شد و کد رهگیری توسط پیامک یا ایمیل به شما ارسال خواهد شد.